Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Życie zwykle nie bywa usłane różami i nasze relacje z szefem mogą nas doprowadzać do szału

  • Posted on: 3 February 2022
  • By: addmean
Niestety często zdarza się, że nie możemy wytrzymać w pracy. Powodów może być niestety kilka.


Są tacy, którzy posiadają pracę idealną. Po prostu wszystko im się ułożyła: miejsce pracy, kierownik, godziny pracy, ludzie z pokoju, obowiązki oraz nawet wypłata.
kodeks pracy
Author: Wawel Service


Szkolenie
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com


Tego typu osób jest zapewne niewiele, ponieważ cuda rzadko się zdarzają. Dużo jest jednak osób, które twierdzą, że mankamenty ich pracy są na tyle nieirytujące, że mogą sobie z nimi jakoś dać radę. Niekiedy niestety sytuacja staje się tak bardzo okropna, że lepiej będzie pomyśleć o odwrocie. Korzystnym wyjściem jest wówczas szukanie nowej pracy.

Ta solidna oferta (http://www.wynajembezbik.pl/dostepne-samochody/15-kia-proceed-gt-204km), którą przygotowaliśmy dla miłośników omawianej tematyki, posiada podobne dane na to fascynujące zagadnienie - zobacz tutaj.

Kiedy już ją znajdziemy, to w obecnym miejscu zatrudnienia składamy wypowiedzenie. Może ono trwać nawet do trzech miesięcy (zależnie od tego, jak długo tam przepracowaliśmy). Jednakże możemy zasugerować szefowi rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Będzie to najkorzystniejsze wyjście dla tych, którym się śpieszy albo dla tych, którzy nie są w stanie już wytrzymać tkwienia w znienawidzonym miejscu. Można zasugerować szefowi jakąś konkretną datę. Może, ale wcale nie musi się on z nią zgodzić. Powinniśmy jednak dążyć do ugody. Możemy na przykład zaoferować, że w czasie, gdy będziemy jeszcze obecni w firmie, przyuczymy nową osobę na swoje miejsce. Powinniśmy wtedy również wybrać cały zaległy urlop.
Istotne wydaje się być to, by być świadomym tego, że takie porozumienie należy zawrzeć na piśmie. Umowy ustne w tym wypadku nie powinny mieć tu miejsca.