Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

„Chcesz cukierka, idź do Gierka”, czyli o tym, jak prosto obecnie nabyć, czego tylko się pragnie

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
Polska Republika Ludowa – to były lata! Człowiek biegł do sklepu, bez względu na to, co dano na półki. Człowiek brał, co tylko można było, nawet, kiedy nie było zbytnio użyteczne. Człowiek marzył o zagranicznym Lego i lalkach Barbie, jednak miał szansę je ujrzeć jedynie w Pewexie. Człowiek śnił, aż… się udało!
Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili w Polsce można kupić każdą jedną rzecz! A co najważniejsze – owe wszystko można nabyć w Internecie! Natychmiast, prosto, sprawnie! Pragniesz cukierka? Nie ma problemu – wystarczy wybrać smak, zdecydować się na personalizowany opakunek i już. Chcesz zegarki Omega? Zdecyduj się na dany model, zleć przelew, a później niczym dobry wujek, dawaj zegarki Omega swoim najbliższym. Myślisz, czy przydałby ci się nowiutki iPad 4? Tu nowe ciekawostki: linkowanie.

Znajdź sklep www, który ma je w ofercie i nie zwlekaj – nowy iPad 4 z całą pewnością chce być z tobą. Sieć internetowa jest jak Św. Mikołaj w świątecznym okresie – można byłoby powiedzieć, że daje ukochane podarunki. Nasi rodacy kochają e-zakupy. Po ”diabła chodzić po sklepach stacjonarnych, tracić czas, męczyć się w kolejkach, denerwować się na sprzedawców? Po ”diabła”, skoro ma się szansę zasiąść wygodnie w mieszkaniu, włączyć w TV seans filmowy, a w przerwach na reklamy wziąć do ręki smartfona, przez minutę poklikać i nabyć sobie, wszystko. Mobilne zakupy mają się wyśmienicie i nie zamierzają przejść w niepamięć. Zobacz więcej: kup ipad4.
Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie światem rządzi Sieć internetowa i sprzęt komputerowy. Jak komputery, to i gry. A najlepszym połączeniem jest nabywanie gier poprzez Sieć internetową (na szczęście to już nie lata, w których trzeba było latać po giełdach i straganach, by zakupić ulubioną grę). Dla dziewczynek bez najmniejszych problemów można zdobyć gry Truskawkowe Ciastko. Oto jedna z ubóstwianych postaci z bajek animowanych wkracza na ekrany laptopów! Gry Truskawkowe Ciastko, czy gry Gormiti dla chłopców cieszą się w Internecie ogromną popularnością. Należy dodać, iż gry Gormiti mają w Polsce liczne rzesze wielbicieli! A wszystko można dostać przesiadując przed komputerem i grając dzięki Internetowi.