Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Gry w Internecie robią się coraz mocniej modne

  • Posted on: 7 December 2020
  • By: addmean
W obecnych czasach wiele ludzi bawi się grając w w przeróżne gry. A tych jest bardzo dużo. Ludzie poszukują gier, które ich zaskoczą, wciągną zupełnie. Niektóre gry są spokojne a inne są szalone i nigdy nie wiemy, co będzie się działo. Wiadomo, że po pewnym czasie gra może nas nudzić, ale wtedy na sto procent pojawi się już jej kontynuacjaalbo podobna gra, która znowu okaże się dla nas najlepsza.
gry na Xbox One
Author: Craighton Miller
Source: http://www.flickr.com
Ciekawą grą dla części młodych użytkowników jest na sto procent dreamfields. Jest to gra, która przypomina część istniejących gier, ale i tak wielu ludzi stawia właśnie na nią. To całkiem odmienny świat, który pozwala oderwać się od zwykłych problemów. Gracz ma za zadanie ożywić pastwiska, spotyka interesujące postaci i do tego wszystkiego grafika jest niesamowicie przyjemna. Da się zagrać w tę grę na każdej przeglądarce. Nie trzeba się niczym przejmować w tym aspekcie. Dobrze, więc skorzystać z takich możliwości, jeśli nie chcemy płacić za gry, bo zakup gry to zazwyczaj pieniądze i trzeba upewnić się, czy gra będzie kompatybilna z naszym komputerem. A tak, przy grze dreamfields wystarczy włączyć komputer, połączyć się z Internetem i rozpocząć grę. Zobacz: dalej.Gra dla starszych graczy

Jest mnóstwo gier, które dają możliwość, by pograć w nie w sieci. To sprawia, że nie musimy wydawać na nie pieniędzy. A to sprawia, że te gry stają się coraz bardziej popularne. Dodatkowo sporo osób stawia na gry dla osób mających więcej niż 16 lat, bo wiadomo, że będą bardziej interesujące. Do takich należy zaliczyć między innymi grę big bang empire. Jest to gra o zabarwieniu erotycznym. Fabuła pozwala na stworzenie ciekawej postaci, która ma zostać gwiazdą w erotycznym świecie pełnym czerwonych latarń, pluszów i wszystkich innych akcesoriów, które kojarzone są z pornobiznesem. Gra jest zrobiona w dość ironiczny sposób, więc jeżeli liczymy na jakąś rzeczywistą grafikę, to tak naprawdę nie w takim kierunku poszli twórcy. Więcej tutaj: .


Gra Grand Theft Auto 5
Author: agito.pl
Source: agito.pl
To raczej gra pozwalająca się pośmiać i zrelaksować, więc warto ją sprawdzić. Może damy radę rozkręcić klub ze striptizem i uda nam się kupić dużo fajnych ciuszków i innych gadżetów. Główna postać, czyli my może również bawić się w produkowanie erotycznych filmów, co też okazuje się interesującym wątkiem w grze, ale żeby opisać wszystkie opcje najlepiej samemu w nią zagrać i stwierdzić, czy to gra dla nas czy nie.