Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Jak niedrogo wysyłać paczki za granicę

  • Posted on: 14 February 2023
  • By: addmean
Kiedy chcemy wysłać coś za granicę bądź zamówić z zagranicznego sklepu najważniejszą naszą myślą są koszty przesyłki.
Niestety zwykle są one niemałe i często sprawiają, że rezygnujemy z naszych zamiarów. A wcale nie musi tak być!!! Jedyne, czego nam trzeba to niedrogi kurier.

Dlaczego lubimy kupować za granicą???
Zakupy za granicą
Source: send-2.pl
Powodów jest kilka, ale najistotniejsze spośród nich to po pierwsze dostępność poszczególnych produktów wyłącznie na zagranicznych rynkach, po drugie ceny, które nierzadko są niższe od tych w sklepach w Polsce, po trzecie na przykład zakupy w USA lub też zakupy w Niemczech pozwalają nam poczuć się „światowymi ludźmi”, dają znacznie większą satysfakcję i poczucie spełnienia, o ile możemy tak nazwać to przyjemne uczucie, które odczuwamy rozpakowując przesyłkę ze stemplem innego kraju.

Dlaczego wysyłamy przesyłki za granicę???
Ta kwestia jest mniej skomplikowana… Często jest tak, że bliska nam osoba mieszka za granicą. Wtedy dość często zdarza się, iż wysyłka (szczegóły tutaj wysyłka dużych gabarytów) za granicę jest niezbędna, szczególnie, gdy do Polski wraca ona dwa razy w roku. Inne sytuacje to przykładowo kiedy musimy odesłać coś, co zakupiliśmy w sklepie za granicą (bo spodnie okazały się za ciasne).

Tani kurier
To zdecydowanie jedyne logiczne wyjście, jeśli nie chcemy stracić większej części funduszy na opłaty za przesyłki. Pytanie jak takiego znaleźć? Jak zwykle najlepszą drogą jest Internet. Wszystko, co należy zrobić, to wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę, przykładowo: tanie paczka albo też tanie przesyłki i już po kilku chwilach będziemy mogli szukać jak najkorzystniejszej oferty. Trzeba tylko pamiętać, że zanim wyślemy jakąkolwiek paczkę przez niesprawdzonego kuriera najpierw należy upewnić się, że jest to profesjonalna firma. W jaki sposób to zrobić? Chociażby czytając komentarze na jej temat, które z pewnością będą zamieszczone w Internecie. Jeśli nie chcemy korzystać z usług przypadkowej firmy kurierskiej możemy poszukać informacji o najtańszych przesyłkach zagranicznych na forach w Internecie.


Author: k.s.