Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Jakie konto dostaniesz zakładając rachunek w banku ING?

  • Posted on: 28 March 2023
  • By: addmean
Konto internetowe w dzisiejszych czasach posiada już chyba każda osoba. Dzięki niemu można kupować w sklepach wirtualnych czy też płacić nasze rachunki za prąd czy telefon.
Dzięki rachunkowi można by mieć kontrolę nad swoimi pieniędzmi.


Kto chce założyć konto osobiste ING Bank Śląski będzie znakomitym wyborem. Każdy, kto skończył osiemnaście lat może sobie taki rachunek otworzyć, ma dowód osobisty, numer komórki i konto e-mail. Rachunek tego typu okaże się doceniony przez osoby, które same wykonują większą część opłat przez internet. Wszystkie opłaty można robić za pomocą laptopa jak i komórki przez aplikację mobilną. Otworzyć takie konto można przez internet za pomocą wniosku on-line. We wniosku podać trzeba podstawowe informacje konieczne do zidentyfikowania klienta przez bank. Takie informacje to imię i nazwisko, numer PESEL, adres, adres mailowy i numer komórki. Na podany adres listowny będzie wysłana karta debetowa, jaka umożliwia płatności w marketach i wypłaty z bankomatów.

Zainteresował Cię nasz artykuł? Więc czytaj tu (https://www.graulaw.eu/prawo-wzorow-przemyslowych/), co chcesz na nowej witrynie, którą z pasją dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dostarczenie karty jest bezpłatne oraz przeważnie zajmuje ok. jednego tygodnia. Instytucja bankowa jednak informuje, że ma na to 14 dni. Ważne dla interesantów może być to, że bank nie wymaga danych o zarobkach, ani regularnego przelewania wypłaty na rachunek bankowy.


puzzle
Source: flickr.com


W tym momencie otwierając rachunek, automatycznie dostajesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie takiego konta jest bezpłatne i nie trzeba wpłacać na niego pieniędzy.
Jeśli ktoś nie zamierza go używać, może je bez kłopotu zamknąć z poziomu systemu transakcyjnego. Wystarczające będzie, jeśli osoba nie zamierzając korzystać z tego konta, zaloguje się na własny rachunek i złoży chęć zamknięcia konta przez internet.