Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Komu potrzebna jest dziś wizytówka

  • Posted on: 7 February 2022
  • By: addmean
W dobie wszędobylskich przyrządów mobilnych, prostego wyszukiwania, jak także przekazywania kontaktowych informacji wizytówka określona jest przede wszystkim dla jednostek udzielających się w biznesie.


szkolenie zawodowe
Author: Beyond Access
Source: http://www.flickr.com


Wizytówka nie jest wyłącznie domeną wysokich stanowisk kierowniczych, a także pozostałych groźnie rozbrzmiewających mian. Wizytówkę winien mieć każdy, kto w konkretnej firmie będzie miał kontakt z Klientem. Najważniejsze jednakże jest to, ażeby wizytówkę mieć zawsze przy sobie. Oprócz imienia, godności, zajmowanego stanowiska, miana organizacji, jaką reprezentujemy na naszej wizytówce obowiązkowo muszą się znaleźć dane kontaktowe, takie jak numer telefonu komórkowego.

Jeśli interesuje Cię ten artykuł, to bardzo dobrze, gdyż ten opublikowany poniżej także posiada podobne informacje - nie czekaj, tylko przeczytaj go.

W poniektórych sytuacjach uzasadnione jest też dołożenie posiadanego tytułu naukowego. Niemniej jednak najistotniejszą rzeczą, jaka winna się znaleźć na wizytówce jest znakomicie stworzone hasło ofertowe. Tak właśnie powinna wyglądać wizytówka trener personalny, fryzjer, restauracja, mechanik samochodowy - właściwie każdemu działającemu w biznesie potrzebna będzie wizytówka.
Najbardziej odpowiednim wyborem jeśli chodzi o papier, jest kredowy papier o gramaturze 400 mg/m2. Twoja wizytówka będzie wtenczas należycie sztywna, trwała oraz elegancka. O ile nie zważasz za bardzo na koszta, świetnym wyjściem będzie nieduża ilość laminatu, jaki na dodatek zabezpieczy jak też podwyższy reprezentatywność Twojej wizytówki. Wizytówka nie jest tęczą. Nagminnym błędem jest zastosowanie nadto ogromnej liczby odcieni, jakie w połączeniu nie koniecznie dają przekonujący rezultat.


Na tak niedużej przestrzeni lepiej się trzymać wysokich kontrastów oraz używać jedynie paru barw. Wizytówki możemy obecnie zamówić on-line, nie wychodząc z domu.