Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Którą książkę polecamy na zimowe popołudnia? Zobacz teraz!

  • Posted on: 28 March 2023
  • By: addmean
Jesień najczęściej sprzyja większej ilości przeczytanych książek. Jeżeli Ty także nie wyobrażasz sobie jesieni bez dobrej książki, kubka parującej herbaty oraz kilku godzin spędzonych na kanapie, wtedy bez wątpliwości powinieneś sprawdzić, jakie konkretnie są nasze typy czytelnicze na nadchodzące zimne dni!


Powieści sensacyjne




Jesienią zazwyczaj oczywiście najlepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju powieści kryminalne lub sensacyjne. Jeżeli chcesz zapewnić sobie rozrywkę na długie wieczory, wtedy niewątpliwie musisz sięgnąć po dowolną serię kryminałów - jak na przykład "Nielegalni" Vicenta Severskiego. Nie be powodu audiobook Nieśmiertelni jego autorstwa najczęściej jest wskazywany jako jednak z najlepszych pozycji tej jesieni.

Chcesz przeczytać coś równie ciekawego? Super, ta strona www sklep zoologiczny online na pewno okaże się dla Ciebie użyteczna, gdyż znajdziesz tam dużo podobnych informacji.

Jeśli zaczniesz czytać trylogię Severskiego, na pewno nie będziesz mogła się od niej oderwać na dłuższy czas. Tego typu książki to doskonała propozycja na dłuższe jesienne wieczory, nic więc nadzwyczajnego, że zarówno książka jak również audiobook Nieśmiertelni biją prawdziwe rekordy popularności. Jeżeli chcesz sobie zagwarantować wysokiej jakości rozrywkę, wtedy bez wątpliwości nie będziesz żałować tego wyboru.




audiobook nieśmiertelni
Author: Urko Dorronsoro
Source: http://www.flickr.com


Co jeszcze?


Jesienią możesz również skupić się na różnego rodzaju powieściach romantycznych.


Zwykle są one prosto napisane, stanowią więc niezłą rozrywkę w przypadkach kiedy wracasz do mieszkania zmęczony po pracy i chcesz po prostu odpocząć, nie do końca chcąc wysilać mózg na rozgryzanie poważnych zagadek kryminalnych/ Jeżeli zdecydujesz się na powieści romantyczne, możesz być właściwie pewny, że jesień minie niepostrzeżenie i w niezwykle fajnej atmosferze książkowej.