Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Masz mnóstwo pożyczek? Zapytaj o kredyt konsolidacyjny

  • Posted on: 28 March 2023
  • By: addmean
W obecnych czasach często zdarza się, że bierzemy pożyczkę na zakup czegoś, co akurat potrzebujemy kupić albo zwyczajnie na życie czy na zapłatę rachunków. Niestety mnóstwo osób zaczyna pożyczać pieniądze w różnych miejscach, a mają jednocześnie parę kredytów do spłacenia bez wątpliwości można się w tym pogubić. Najlepiej oczywiście brać nowe kredyty dopiero po tym, jak uregulowało się poprzednie, jednakże niestety nie zawsze jest to możliwe.

Niebieska świnka skarbonka
Author: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli znalazłeś się w opisywanej przez nas sytuacji i masz parę kredytów jednocześnie, być może niezłym rozwiązaniem będzie dla Ciebie kredyt konsolidacyjny. Jeżeli nie chcesz się zastanawiać, kiedy upływa okres zapłaty poszczególnych kredytów, wówczas powinieneś wybrać się do banku i tam wziąć kredyt konsolidacyjny, który ma niemal same zalety.

Kilka Twoich kredytów zostanie zamieniony w jeden kredyt – dzięki temu będziesz musiał spłacać jedynie jedną ratę zamiast kilku równocześnie. Na dodatek kredyty (kredyt obrotowy dla firm) konsolidacyjne - porównanie na - zwykle pozwalają na przedłużenie okresu kredytowania – tego rodzaju kredytu bank zwykle udziela pod zastaw hipoteki, który jest dla niego odpowiednim zabezpieczeniem do tego, aby dać Ci jeszcze nieco czasu na spłacenie swoich zobowiązań.

pieniądze na kupno domu
Author: Tax Credits
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydujesz się na wzięcie kredytu konsolidacyjnego, wtedy powinieneś rozważyć, czy chcesz wziąć kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Kredyt hipoteczny bez wątpliwości pozwoli Ci na łączenie kredytów nawet na ogromne sumy – jako zabezpieczenie spłaty Twoich pożyczek występuje w takich sytuacjach wskazana przez Ciebie nieruchomość. Taki kredyt bez wątpliwości da Ci możliwość znaczącego przedłużenia okresu spłaty oraz o wiele bardziej korzystne warunki kredytowania.

Z drugiej jednak strony kredyt gotówkowy jest na pewno bezpieczniejszy, nie wymaga bowiem zabezpieczenia go nieruchomością. W takim wypadku jednak nie będziesz mógł liczyć na tak dobre warunki jak w przypadku [TAG=kredytu hipotecznego. To, na który z nich się zdecydujesz, zależy między innymi od Twoich oczekiwań oraz od wysokości już zaciągniętych kredytów. Kiedy zdecydujesz się na kredyt konsolidacyjny, wtedy z pewnością powinieneś zastanowić się nad wyborem konkretnego banku. W takich sytuacjach bez wątpienia odradzamy korzystanie z usług innych organizacji niż banki – to może przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.

Jeśli nie wiesz, na usługi którego banku powinieneś się zdecydować, wtedy możesz skorzystać z jednej z porównywarek internetowych – w jasny sposób porównują oferty wszystkich banków, dzięki czemu na pewno uda Ci się wybrać tę najlepszą.