Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Mnóstwo ludzi dziś marzy, żeby założyć własny biznes i stać się niezależnym finansowo oraz czasowo

  • Posted on: 28 March 2023
  • By: addmean
W naszym kraju jest mnóstwo |osób, które są niezwykle pomysłowe. Mają ochotę pracować na własną rękę i nie chcą mieć nad sobą przełożonego.


podświetlany billobard reklamowy
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


Dokument
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com


Wówczas będą mogły od a do z wykazać się swoimi atutami w zarządzaniu.


logo
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com


Jest znaczna grupa osób, które z chęcią zaczęłyby własny biznes, ale obawiają się porażki oraz bankructwa. Niepokoje te są logiczne, gdyż według statystyk duża ilość firm bankrutuje w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Sposobem na to, żeby ominąć ten problem jest franczyza. W takim przypadku nie dotyka nas jeden z najczęstszych kłopotów, z którym borykają się nowe firmy - nie jesteśmy zmuszeni wyrabiać sobie marki ani przekonywać do siebie klientów. Pracujemy pod szeroko rozpoznawalną wszystkim spółką, która użycza nam swe logo. To duża ulga, gdyż nie musimy pakować fortuny (której zapewne i tak nie mamy) w reklamę. Oferty franczyzy zwykle są bardzo fair. W zamian za to, że wielki koncern da nam swoje logo, my jesteśmy zobowiązani płacić comiesięczny abonament. Ma to swoje plusy dla wszystkich stron. My nie musimy bać się, że zbankrutujemy, ponieważ prowadzimy biznes pod znaną marką, a prezes firmy posiada stałe wpływy z "dzierżawców" loga. W ten sposób możemy założyć oraz prowadzić sklep spożywczy, bistro czy kawiarenkę.
Jesteśmy wtedy swoimi szefami oraz podejmujemy wszystkie możliwe decyzje. Mamy możliwość wykazać się kreatywnością i umiejętnościami prowadzenia przedsiębiorstwa.

Jeżeli ciekawi Cię omawiane zagadnienie, nowa publikacja (http://www.sawyer.com.pl/blog) prezentuje drobiazgowo interesujące problemy, które będą bardzo wciągające.

Możemy w końcu zatrudnić podwładnych i sami wówczas będziemy szefami.