Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Niezwykle miłą sprawą jest posiadanie zainteresowań, a jeśli jest to połączone z ręcznymi robótkami, to na dodatek zapewne nas uspokaja

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
Jeśli umiemy własnoręcznie robić różne, piękne rzeczy to na pewno napawa nas to dumą. Często ludzie deklarują, że takie zainteresowanie dodatkowo ich uspokaja.


Jeżeli uwielbiasz tworzyć to styl decoupage jest stworzony jakby specjalnie dla Ciebie.Ozdoby z masy solnej
Author: hobbart.org
Source: hobbart.org

Chodzi w nim o przyklejanie różnych wzorów na zawczasu przyszykowaną szklaną lub porcelanową powierzchnię. Ornamenty wychodzą urokliwe. Ale najistotniejsze jest to, że wszystkie przedmioty, które wyjdą spod naszej ręki, będą unikatowe. Wobec tego mamy możliwość użyć ich przy dekoracji naszego salonu lub sprezentować takie ozdobione pudełka drewniane - Pudełko decoupage znajomym oraz rodzinie. Będą oni zapewne uszczęśliwieni, ponieważ samodzielnie wykonane pudełka drewniane będą mówić o tym, jak mocno cenimy sobie bliskie z nimi więzi.


Jeżeli jesteśmy niezwykle ambitni, to możemy wszystko w tym stylu tworzyć samemu. Jednakże spora liczba ludzi polubi fakt, że istnieje sklep decoupage, w którym kupimy pasujące detale, kleje czy pędzle. Dodatkowo będziemy w stanie dokupić wstążki, świecidełka, brokat i wszystkie inne rzeczy, które tylko mogą nam się przydać przy tworzeniu. Należy sprawdzić czy sklep decoupage istnieje w Twoim mieście. Jeżeli nie, to nie ma czym się martwić. Sklep decoupage wyszukamy także w sieci - Decoupage sklep.


Pudełka drewniane
Author: woodleywonderworks
Source: http://www.flickr.com


Trzeba spróbować wykreować coś w stylu decoupage choć raz w życiu.
Możliwe, że okaże się wtedy, że bardzo polubimy nowe zajęcie i będzie ono naszym nowym hobby. Dekorowanie i upiększanie różnych pudełek albo talerzy może totalnie uzależniać.