Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Od kilku lat nieustannie rośnie popularność składania pitów przez sieć, Polacy najwyraźniej nie obawiają się już tej metody

  • Posted on: 31 December 2019
  • By: addmean
Możliwość rozliczania pitów przez Internet pojawiła się w 2008 roku. Z początku ludzie patrzyli na tę innowację z ogromną dawką sceptycyzmu – w pierwszym roku pity przez Internet przesłało zaledwie trzysta osób. Dzisiaj robi to aż parę milionów.
rozliczenie pit 2016
Author: Evan Goodwin
Source: http://www.flickr.com
Podatnicy, którzy jako pierwsi składali formularze drogą internetową, obawiali się, że trafią na wiele przeszkód: źle uzupełnią formularz, platforma nie zadziała albo zwyczajnie nie poradzą sobie z tą nowinką. Teraz z tej metody korzysta ponad siedem milionów podatników, a rokrocznie przybywa kolejnych. Ocenia się, iż pit 2016 wyśle przez Net około dziesięć milionów podatników. Jak widać, ta procedura jest szczególnie komfortowa, albowiem nie jesteśmy skazani na sterczenie w długich kolejkach na poczcie czy w skarbówce. W dodatku składanie pitów przez Internet jest wyjątkowo bezpieczne, bowiem specjalistyczny algorytm ułatwi nam uzupełnienie druków oraz zredukuje liczbę pomyłek, które prawdopodobnie znalazłyby się w papierowej wersji pitu. Naturalnie możemy także użyć bezpłatnego programu, aby zrobić rozliczenie pit 2016, a druki później wydrukować oraz przesłać zwyczajową drogą. Sprawdź więcej: .


Portal E-deklaracje jest najszybszym sposobem, aby komfortowo złożyć pit 2016. Najciekawsze jest to, iż nie potrzeba ściągać jakiegokolwiek programu, wystarczy tylko specjalistyczna wtyczka do przeglądarki, by otrzymać dostęp do formularzy i szybko załatwić rozliczenie pit 2016. Instrumenty udostępnione w systemie E-deklaracje są wyjątkowo przydatne, a w dodatku nadzwyczaj łatwo się nimi posługiwać, nie trzeba żadnej fachowej wiedzy. Jeżeli, przykładowo, pragniemy odliczyć jakąkolwiek ulgę, to algorytm bardzo ułatwi tę czynność. Dodatkowo na witrynie Ministerstwa znajdziemy najpotrzebniejsze wiadomości tyczące się tego, który formularz dobrać i jak poprawnie go uzupełnić.

Te opublikowane tutaj wpisy ze strony (http://kancelaria-mackowiak.pl/porady-prawne/odszkodowania-dla-przedsiebiorcow) zaspokoją Twoją ciekawość, jeśli rozpatrywana w tym artykule kwestia żywo Cię zaabsorbowała.

Jak widać, naprawdę nie ma się czego bać, coraz większa liczba osób rozlicza pity przez Net, co pozwala im zaoszczędzić całkiem dużo czasu. Już teraz możemy być pewni, iż rekordowa liczba podatników wybierze rozliczenie pit 2016 w ten sposób; kto wie, może za parę lat będą robić to wszyscy. Dla zainteresowanych: ciekawostka.