Oszacowanie wartości nieruchomości

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
Gdy myślimy o nabyciu lub zbyciu nieruchomościzazwyczaj najtrudniejszym etapem naszych pertraktacji jest cena. Jak nie przepłacić lub jak zaproponować kupującemu najkorzystniejszą ofertę?

Wybierając firmę doradczą lub (rozwinięcie tematu> pod tym linkiem) doradcę majątkowego powinno się sprawdzić jak szeroki jest obszar działania konkretnej firmy czy specjalisty. O wiele lepiej zdecydować się na eksperta, który posiada doświadczenie w obszarze kilku zagadnień z tej branży tj.doradztwo nieruchomości, przygotowywanie raportów i analiz, prowadzenie szkoleń, odszkodowania i wywłaszczenia pod drogi,doradztwo prawne czy pośrednictwo w obrocie majątkiem.. Niewykluczone bowiem, że np. kupując działkę ze stojącym na niej domem będziemy musieli skorzystać z fachowej porady w dużo szerszym zakresie niż wyłącznie określenie wartości samej nieruchomości.
Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.
Source: http://www.kgdm.pl/

Jeśli chcemy znaleźć naprawdę dobrego specjalistę często warto wrzucić w wyszukiwarkę internetową niezbędne nam słowa takie jak np. "wycena przedsiębiorstwa" lub (http://www.pajeczno.naszemiasto.pl/artykul/jeszcze-wiecej-dobrej-pracy-i-wyzwan,4619397,art,t,id,tm.html?hash_podglad=9c6373303cb4ad16646ce1e1a8a1fc87) "wycena nieruchomości Warszawa" i po prostu przeczytać opinie osób, które już skorzystały z pomocy danego specjalisty. Tym samym dajemy sobie szansę na wybór dobrego eksperta.