Oszacowanie wartości nieruchomości

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
Gdy myślimy o nabyciu lub zbyciu nieruchomościzazwyczaj najtrudniejszym etapem naszych pertraktacji jest cena. Jak nie przepłacić lub jak zaproponować kupującemu najkorzystniejszą ofertę?

Wybierając firmę doradczą lub doradcę majątkowego powinno się sprawdzić jak szeroki jest obszar działania konkretnej firmy czy specjalisty. O wiele lepiej zdecydować się na eksperta, który posiada doświadczenie w obszarze kilku zagadnień z tej branży tj.doradztwo nieruchomości, przygotowywanie raportów i analiz, prowadzenie szkoleń, odszkodowania i wywłaszczenia pod drogi,doradztwo prawne czy pośrednictwo w obrocie majątkiem.. Niewykluczone bowiem, że np. kupując działkę ze stojącym na niej domem będziemy musieli skorzystać z fachowej porady w dużo szerszym zakresie niż wyłącznie określenie wartości samej nieruchomości.
www.kgdm.pl
Source: http://www.kgdm.pl/

Jeśli chcemy znaleźć naprawdę dobrego specjalistę często warto wrzucić w wyszukiwarkę internetową niezbędne nam słowa takie jak np. "wycena przedsiębiorstwa" lub "wycena nieruchomości Warszawa" i po prostu przeczytać opinie osób, które już skorzystały z pomocy danego specjalisty. Tym samym dajemy sobie szansę na wybór dobrego eksperta.