Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Położenie kurortów wakacyjnych na Mazurach

  • Posted on: 18 May 2019
  • By: addmean
Lato w pełni i sporo osób nie ma w dalszym ciągu uściślonych planów wakacyjnych. Nie ma konieczności jeździć do odległych krajów, aby cieszyć się śliczną, dziewiczą przyrodą.


Jednym z bardzo docenianych regionów Polski są Mazury. Do dyspozycji masowo napływających gości są hotele, prywatne kwatery, bądź domki. Mikołajki nazywane są mianem jednego z najpopularniejszych mazurskich kurortów. Propozycja noclegowa Mikołajek jest nadzwyczaj zróżnicowana, a nowoczesność doskonale współgra z pięknem przyrody- .


Mikołajki ściągają do siebie przede wszystkim wielbicieli żeglarstwa i sportów wodnych. W sezonie letnim odbywa się tu szereg przedsięwzięć połączonych z tym sportem, ale nie jedynie. Na estradzie w centrum miasta i w osadzie żeglarskiej w każdy weekend odbywają się występy i zabawy. Reprezentacyjnymi przedsięwzięciami letnimi Mikołajek są obchody dni miasta i festiwal szantowy. Jednakże z wyjątkiem wody i zabawy, w Mikołajkach otwarte są też inne atrakcje. W promieniu jedynie paru kilometrów od Mikołajek znajduje się szereg miejsc wyjątkowych pod względem flory i fauny. Mikołajki aspirują aktualnie do nazwy żeglarskiej stolicy Polski.


domki mikołajki
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com


kwatery
Author: E. i M. Barteczko i 5Events
Source: abcslubu.pl


Singapur
Author: ninare
Source: http://www.flickr.com
Położenie ośrodków wypoczynkowych zezwala na świetny relaks który regeneruje siły życiowe i wewnętrzne. Domki Mikołajki to bliskie otoczenie przyrody, jakie gwarantuje upajanie się urokiem natury. Wypoczynek na Mazurach zezwala również na aktywność fizyczną. Polecamy też


Jeziora i lasy znajdujące się w okolicy hoteli to rzeczywiste bogactwo i niebo dla pasjonatów wędkarstwa, sportów wodnych, oraz grzybobrania. Niezła infrastruktura, także liczne atrakcje przyciągają wielu wczasowiczów zarówno z kraju jak i z zagranicy. Zobacz również