Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Przydatne informacje dotyczące starania się o dofinansowanie z Unii

  • Posted on: 18 July 2020
  • By: addmean
Unia Europejska jest organizacją, która dała Polsce dużo szans - jeśli jesteśmy choćby nieco aktywni, możemy czerpać zyski z uczestnictwa naszego kraju w owej organizacji. W ogóle to czas błyskawicznie biegnie - w końcu weszliśmy do Unii Europejskiej już 10 lat temu. I nawet politycy, którzy niegdyś byli wielkimi przeciwnikami wejścia Polski do Unii Europejskiej świetnie wiedzą, że najzupełniej nie mieli odnośnie tego racji. Choć to tak czy siak politycy, a każdy wie, iż polityka to gra. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeśli nie chcieliśmy skończyć jak Białoruś, musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.
Bank Uni Europejskiej
Author: Yukiko Matsuoka
Source: http://www.flickr.com
Cieszy, że Polacy okazali się inteligentną nacją, choć w sumie nie byliśmy w tym temacie rodzinkami, bo wszystkie państwa zagłosowały na tak...

Fajnie, iż właśnie tak się stało, bo choć UE jest nieco dziwnym tworem, mocno zbiurokratyzowanym, zbytnio skręcającym w lewo, to jednakowoż dał nam bardzo dużą szansę. Zatem jeśli ktoś, jak to wcześniej zostało napisane, umie pokazać swoją aktywność, ma możliwość odnieść niemały sukces. Np. może pozyskać unijne fundusze na otworzenie biznesu! Często posiadamy mądrze przygotowany biznesplan, niemalże na 100% jesteśmy pewni, iż możemy odnieść znaczny sukces w interesach, ale cóż z tego, jeżeli najzwyczajniej w świecie nie mamy pieniędzy na chociażby zatowarowanie, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, stronę www, etc.

Wejdź naszą nową witrynę. Tam opublikowaliśmy interesujące treści. Prosimy - doczytaj szczegóły (https://www.eccoholiday.com/hotel-hiszpania-hotel-ght-neptuno-tossa-19017.html). Będzie nam niezwykle przyjemnie, jeżeli newsy będą Ci się podobać.

No zależy to wszystko od typu naszych usług albo produktów. UE może dać pieniądze na praktycznie wszystko, choć zapewne wielce oklepany szmateks nie jest za bardzo lubiany.

Są tak naprawdę zróżnicowane typy dotacji unijnych - można śmiało powiedzieć, że jeśli dopiero rozpoczynamy firmę, a więc nie mamy jeszcze nawet NIP-u oraz REGON-u, pewnie pozyskamy maksymalnie 20 tysięcy zł. To oczywiście znaczna kasa: choć należy zapamiętać, iż nigdy dotacje unijne dla firm jak nie powinny być wydane na głupstwa.

Z naprawdę każdego wydatku później trzeba się rozliczyć, zatem jeśli ktoś uważa, że kupi za pieniądze z Unii telewizor, wakacje w Egipcie czy luksusowe buty, jest w wielkim błędzie.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to bez wahania przekonaj się, co znajdziesz w ofercie pożyczka pod zastaw nieruchomości smartvest, która tyczy się podobnej kwestii.

To znaczy - tego typu opcja oczywiście istnieje, ale tak czy siak potem będzie kontrola: i właśnie wtedy nie będziemy mieli wiele powodów do dumy.