Przystanek Woodstock jako koncerty, ale także szereg działań

  • Posted on: 4 December 2018
  • By: addmean
Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która owym letnim występem chce podziękować wszelkim ochotnikom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe postępowania.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie występy, lecz również szereg przedsięwzięć towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, oraz wiele odrębnych. Osoby, które przybywają na festiwal, poważają sobie niespotykany klimat imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych grup, które pragną przedstawić się przed wielką publiką.Zabezpieczenie tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę ochotników, kompetentną ochronę, oraz policję, która zajmuje się sytuacjami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza masowa w Polsce. Masa rozmaitych ludzi spotka się ze sobą, mieszka w jednym punkcie, wspólnie się bawi- z tego źródła. Co roku Policja uwierzytelnia, że przy tak olbrzymiej widowni osobliwością jest tak nieduża ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Ażeby pojechać na taki festiwal, koniecznie trzeba się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, ale trwałe. Nawet względnie tania torba może być odpowiednia pod zastrzeżeniem, że będzie skonstruowana z dobrych tworzyw. Małe walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, jaki można zabrać ze sobą wszędzie. Przeciętne i wielkie walizki to rozwiązanie odpowiednie na dłuższe podróże. Warto, żeby w środku znajdowały się kolejne kieszonki zapinane na zamek, które pomieszczą drobne przedmioty. Nadzwyczaj przydatną możliwością jest możność przeobrażenia drobnej walizki na plecak - https://www.plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-na-kolkach/18 - za pomocą obrzeżnych szelek. Dzisiejsze walizki są coraz lżejsze i bardziej wytrzymałe na defekty dzięki stosowaniu zaawansowanych technologicznie tworzyw. Szczegóły znajdziesz pod linkiem Ceneo. Rozpiętość cenowa dostępnych na rynku toreb jest niezwykle wielka.