Raz na jakiś czas każdemu przytrafiają się takie momenty, że niezbędny jest nam szybki zastrzyk finansowy

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
Najczęściej wszyscy usiłują z głową gospodarować środkami finansowymi, które posiadają. Każdy wie, jaką ma wypłatę, zatem każdy stara się nie funkcjonować ponad stan.


sprzęt
Author: Chris & Karen Highland
Source: http://www.flickr.com


reguły
Source: http://sxc.hu/
Jednak raz na jakiś czas zdarzają się nam sytuacje, kiedy potrzebujemy kasy natychmiast. Nie możemy wyczekiwać kilka tygodni lub nawet więcej, zanim bank przejdzie przez cały cykl papierologi w swych szeregach. Z tego powodu należy się wtedy rozejrzeć za tak zwaną chwilówką. W obecnych czasach są to niezwykle korzystne oraz błyskawiczne pożyczki. Oczywiście kwoty, które możemy otrzymać nie są duże, dlatego w taki sposób nie sfinansujemy zakupu mieszkania. Ale jeśli potrzebujemy szybkiej gotówki na przykład na wyjazd dziecka na kolonie lub na zakup nowej lodówki, ponieważ stara znienacka odmówiła posłuszeństwa - to świetna będzie pożyczka na 60 dni. Jej zaletą jest to, że środki na naszym koncie pojawią się jeszcze tego samego dnia, a my będziemy mieli aż 2 miesiące, żeby oddać zadłużenie. Większość instytucji, które udzielają takich pożyczek, zapewnia zaledwie 30 dni spłaty, ale wydaje się to zbytnio krótki okres. 60 dni to optymalny czas, żeby móc zebrać niezbędne środki oraz bez nerwów spłacić należności.


W niektórych firmach jest nawet pewnego typu promocja dla nowych kredytobiorców, ponieważ jeżeli oddamy całą kwotę w terminie, to nie będziemy zobligowani płacić żadnych odsetek. To świetna informacja, ponieważ oddamy wyłącznie tyle ile pożyczyliśmy. Dzięki takiej zachęcie zapewne przyjemniej będzie się brało oraz spłacało pożyczkę.