Te gry komputerowe będą idealne dla twojego partnera, z pewnością mu się spodobają

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
W obecnych czasach naprawdę dużo osób spędza czas przy komputerze, serfując w sieci, korzystając z różnorakich programów lub aplikacji, jak też grając w różnorodne gry. W tym ostatnim prym wiodą głównie mężczyźni, choć i kobietom zdarza się grywać w ciekawe tytuły. Panie - czasem całkiem słusznie - dochodzą do wniosku, że gra komputerowa może być udanym prezentem dla ich mężczyzny. To całkowicie możliwe, jednak warto wybrać oraz zakupić wartościowe tytuły, najlepiej zgodne z preferencjami konkretnego gracza.


postać z gry
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Jakie gry uwielbiają panowie?

Panowie najczęściej sięgają po gry sportowe, wojenne oraz strategiczne, chociaż oczywiście nieraz kupują również inne tytuły. W przypadku jeżeli gracz uznaje gry strategiczne, warto rozważyć zakup stronghold 3, tytułu znanego również pod określeniem Twierdzy. To gra osadzona w czasach średniowiecza oraz skupiająca się na sprawach ekonomicznych. W sytuacji, kiedy mężczyzna preferuje gry akcji bądź wojenne, optymalnie sprawdzi się strategia wojenna ghost recon future soldier. To jedna z odsłon gier sygnowanych nazwiskiem popularnego pisarza - ceneo.

A może coś zręcznościowego?

Czasami panowie wolą coś zręcznościowego, podobne gry zezwalają na moment relaksu, jak też na skontrolowanie swych własnych możliwości. W przypadku, jeśli interesuje nas tego rodzaju gra, mamy szansę nabyć world of goo. To gra zręcznościowo-logiczna, która polega na ustawianiu różnych konstrukcji. Jej walorem jest charakterystyczna grafika i wesoły nastrój. Niektórzy mężczyźni gustują też w różnorakich symulatorach. To gry, w których potrzeba wcielić się w jakąś rolę. W wypadku german truck simulator gracz zostaje kierowcą wozów ciężarowych. Dzięki takim grom użytkownicy mogą czuć się jak prawdziwi kierowcy ciężarówek albo właściciele floty samochodowej (ceneo.pl/24909039). Podobne symulatory pozwalają również pojeździć pociągami lub sterować samolotem, każdy zatem wybierze grę dla siebie.


granie na komputerze
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Czasem można pograć online

W sytuacji, jeżeli chce się zagrać, lecz nie zamierza się kupować programu, można poszukać gier online. To niesamowicie popularna alternatywa. Dzięki witrynom w sieci gracze otrzymują dostęp do różnych gier całkiem za darmo lub z możliwością kupna specjalnego abonamentu na wariant premium.