Te gry komputerowe będą idealne dla twojego partnera, z pewnością mu się spodobają

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
W obecnych czasach naprawdę dużo osób spędza czas przy komputerze, serfując w sieci, korzystając z różnorakich programów lub aplikacji, jak też grając w różnorodne gry. W tym ostatnim prym wiodą głównie mężczyźni, choć i kobietom zdarza się grywać w ciekawe tytuły. Panie - czasem całkiem słusznie - dochodzą do wniosku, że gra komputerowa może być udanym prezentem dla ich mężczyzny. To całkowicie możliwe, jednak warto wybrać oraz zakupić wartościowe tytuły, najlepiej zgodne z preferencjami konkretnego gracza.

postać z gry
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Jakie gry uwielbiają panowie?

Panowie najczęściej sięgają po gry sportowe, wojenne oraz strategiczne, chociaż oczywiście nieraz kupują również inne tytuły. W przypadku jeżeli gracz uznaje gry strategiczne, warto rozważyć zakup stronghold 3, tytułu znanego również pod określeniem Twierdzy. To gra osadzona w czasach średniowiecza oraz skupiająca się na sprawach ekonomicznych. W sytuacji, kiedy mężczyzna preferuje gry akcji bądź wojenne, optymalnie sprawdzi się strategia wojenna ghost recon future soldier. To jedna z odsłon gier sygnowanych nazwiskiem popularnego pisarza - ceneo.

A może coś zręcznościowego?

Czasami panowie wolą coś zręcznościowego, podobne gry zezwalają na moment relaksu, jak też na skontrolowanie swych własnych możliwości. W przypadku, jeśli interesuje nas tego rodzaju gra, mamy szansę nabyć world of goo. To gra zręcznościowo-logiczna, która polega na ustawianiu różnych konstrukcji. Jej walorem jest charakterystyczna grafika i wesoły nastrój. Niektórzy mężczyźni gustują też w różnorakich symulatorach. To gry, w których potrzeba wcielić się w jakąś rolę. W wypadku german truck simulator gracz zostaje kierowcą wozów ciężarowych. Dzięki takim grom użytkownicy mogą czuć się jak prawdziwi kierowcy ciężarówek albo właściciele floty samochodowej Podobne symulatory pozwalają również pojeździć pociągami lub sterować samolotem, każdy zatem wybierze grę dla siebie.granie na komputerze
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Czasem można pograć online

W sytuacji, jeżeli chce się zagrać, lecz nie zamierza się kupować programu, można poszukać gier online. To niesamowicie popularna alternatywa. Dzięki witrynom w sieci gracze otrzymują dostęp do różnych gier całkiem za darmo lub z możliwością kupna specjalnego abonamentu na wariant premium.