Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Uporządkuj sprawy finansowe twej instytucji

  • Posted on: 24 May 2022
  • By: addmean
Nawet niewielka firma musi uporać się z zagadnieniami dotyczącymi finansów. Rzecz jasna można zatrudnić fachowego księgowego, ale możemy również skorzystać z aplikacji, jaka wspierać nas będzie w owym zagadnieniu.


Jeśli posiadamy małą, nowo utworzoną firmę bądź prowadzimy jednoosobową działalność, a nasza instytucja posiada nieskomplikowaną sytuację finansową, dobrze jest korzystać z aplikacji, która skutecznie pomoże ułożyć nasze zobowiązania finansowe.


mała księgowość
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Walorem owej aplikacji jest to, że jest ona osiągalna non stop dla naszej instytucji, podczas kiedy księgowy może być czasem niedostępny. Aplikacja, o jakiej mówimy, to Mała Księgowość. Ważne jest to, iż program jest stosunkowo łatwy w użytkowaniu. Można wybrać wersję darmową, z podstawowymi funkcjonalnościami albo wersję płatną, proponującą bardziej kompleksowe wsparcie użytkownikowi.

Zapraszamy - naciśnij to (http://www.certificator.eu) i przeloguj się na następną naszą stronę. Na niej czekają na Ciebie świeżutkie i fachowe informacje.

W płatnej wersji można liczyć na fachowe wsparcie techniczne. Bywa to istotne, kiedy nie wiemy jak skorzystać z aplikacji lub, gdy dana funkcja przestanie działać.


Program Mała Księgowość (polecana księgowość Płock) śledzi także zmiany w obrębie prawa. Jeżeli zdecydujemy się na płatną wersję, dostaniemy aktualizację aplikacji już na kilkanaście dni przed wejściem w życie danej zmiany. Jeżeli wybierzemy wersję płatną, możemy swobodnie przechodzić pomiędzy różnymi wersjami aplikacji, kiedy przykładowo rozrośnie nam się instytucja, a dotychczasowa wersja stanie się już bezużyteczna. Producent ponadto nierzadko proponuje możliwość wprowadzenia wybranych funkcji na życzenie użytkownika.


W ten sposób, Aplikacja będzie idealnie współgrała z naszymi potrzebami. Możemy rzecz jasna mieć bardziej zawiłą sytuację księgowo-prawną. Niemniej, aplikacja jest przydatna w wielu przypadkach. Cena płatnej wersji bywa adekwatna do oferowanych usług.