W obecnych czasach nie znajdziemy chyba spółki, która nie miałaby konta bankowego, ponieważ wszystkie operacje finansowe robi się już przez internet

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
Ciężko w naszym stuleciu wyobrazić sobie spółkę, która ma wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. przedsiębiorstwo jest zmuszona robić operacje finansowe i inne tego typu sprawy, więc musi mieć konto w banku.


Fantastyczne propozycje dla małych i średnich firm ma Idea Bank.


firma - obrazek
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com


Jeśli założymy u nich konto firmowe Idea Bank nie bierze jakichkolwiek opłat za prowadzenie rachunku. To bardzo ważne. Także kartę płatniczą dostaniemy bezpłatnie. Będziemy mieć też przelewy za 0 zł. To wszystko razem brzmi już niezwykle interesująco, ale to nie koniec. Idea Bank (solidny bank obsługa walutowa) proponuje także bezpłatne użytkowanie systemu Idea Cloud. Program taki zapewnia możliwość generowania listy kontrahentów i wystawiania faktur. W chmurze można schować również przeróżnego typu dokumenty. Działa to jak wirtualny sejf, ponieważ możemy się do nich dostać z każdego miejsca i komputera pod każdą szerokością geograficzną - powinniśmy tylko wpisać prawidłowe hasło.


konto firmowe idea bank
Author: Andrey
Source: http://www.flickr.com
Użytkownicy Idea Bank, którzy posiadają firmę, mogą korzystać też z pożyczek na niezwykle dobrych warunkach. Dodatkowo, wypełnianie formularza kredytowego ma miejsce w całości online. Nie jesteśmy zmuszeni zatem wychodzić z firmy. To oszczędza cenny czas, a nasz bank pojmuje, że czas to pieniądz. Ten bank (sprawdź www.pbsbank.pl) wprowadził także ideę Mobilnego Wpłatomatu.


Polega to na tym, że o podanej godzinie po nasz utarg przyjeżdża wóz. Nie jesteśmy zmuszeni zatem martwić, że ktoś nas obrabuje w drodze do placówki.