W twojej jadalni przydadzą się praktyczne coolery do alkoholi

 • Posted on: 21 September 2017
 • By: addmean
lampki z winem białym i czerwonym
Author: inxsive28
Source: http://sxc.hu
Wszyscy kochamy przyjęcia. Jest to sposobność do zgromadzeń, rozmów i chwili relaksu w tym zapracowanym, gonionym czasie. Każdy człowiek zaczyna zwracać uwagę na szczegóły i fajne rzeczy, a takim na pewno są coolery do wina.

Łucznictwo może stać się wspaniałym sposobem na spędzeniem wolnego czasu? Jak się do tego przygotować?

 • Posted on: 18 September 2017
 • By: addmean
łuki sportowe
Author: Kristina D.C. Hoeppner
Source: http://www.flickr.com
Łucznictwo to nie tylko doskonały sport, ale też zajęcie, które w obecnych czasach można bez problemu uprawiać, w wolnych chwilach na swoim podwórku czy w odizolowanym miejscu. Warto zatem dokładnie przygotować się do tego zajęcia, ponieważ zakupienie łuku i strzał to tylko początek.

W jaki sposób aktywnie spożytkować weekend? Pomysł na ciekawą formę spędzenia weekendu

 • Posted on: 18 September 2017
 • By: addmean
sport
Author: Tatiana
Source: http://www.flickr.com
Zbliża się kolejny weekend, a ty znowu nie wiesz w jaki sposób zagospodarować ten czas aktywnie. Sezon na grilla dobiegł końca i aura na dworze nie zawsze sprawia,że mamy ochotę wychodzić, ale to jeszcze nie powód żeby siedzieć bezczynnie w domu. Aktywność sportowa w dzisiejszych czasach już dawno nie zależy od aury na dworze. Jest cała masa odpowiedniej odzieży i sposobów zabezpieczenia się przed deszczem, dlatego z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla nas za rozsądne pieniądze.

Gry planszowe rodzinne – pomysł na bardzo dobrą rodzinną rozrywkę

 • Posted on: 15 September 2017
 • By: addmean
gra planszowa
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe są rodzajem gier towarzyskich. Są znane od naprawdę dawna. Wśród najstarszych gier planszowych znajduje się młynek. Tradycyjne gry planszowe potrzebują do gry planszy, pionków, czasem także kostki. Niezależnie od tego, jaki rodzaj gry wybierzemy, każda może okazać się świetną rozrywką dla całej rodziny szczególnie w dłużące się nieraz jesienne lub zimowe wieczory.

W jaki sposób należycie wykonywać rozmaite ciekawe a, także zalecane ćwiczenia

 • Posted on: 5 September 2017
 • By: addmean
siłownia
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Teraz sporo osób chce trenować i uprawiać nadzwyczaj różne sporty, nie za każdym razem jednak jest przy tym zainteresowana zdobyciem doświadczenia teoretycznego, jakie ich dotyczy. Należy trenować dziś w sposób świadomy, aby nie ryzykować niepotrzebnie swojego zdrowia.

Piękna i tradycyjna muzyka góralska jako coś co współtowarzyszy góralom w chałupie, umila życie a również sprawia radość swoim zabawnym brzmieniem.

 • Posted on: 31 August 2017
 • By: addmean
muzycznie
Author: Urko Dorronsoro
Source: http://www.flickr.com
Muzyka góralska posiada dużo wspólnych przymiotów z muzyką różnych regionów Polski. Jej autorzy są bezimienni i powstaje spontanicznie, wynika z codzienności, z podstawowych pragnień i instynktów twórców oraz wykonawców. Opowiada ona o tym co góralom najbliższe - o umiłowanych Tatrach, przygodach harnasiów i o kłusowniczych wyprawach lub po prostu składa się z żartobliwych przyśpiewek. Nie może braknąć w niej motywów o miłości, czy przegadywania się chłopaka z dziewką.

Pages